"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

pondělí 3. října 2016

Další úspěšná automobilka je ve Vysokém Mýtě

Město Vysoké Mýto je známé díky automobilovému průmyslu a opět se začalo rozvíjet. Výroba užitkových vozidel  začala v devadesátých letech minulého století. Od roku 2014 do jeho bohaté historie přibyla společnost ZEBRA GROUP, která má ve Vysokém Mýtě výrobní zázemí a vyniká na trhu s užitkovými vozidly, a rychle se rozvijí její produkce. Je to další firma, která se rozhodla dát své sídlo do kolébky karosářství v České republice. Její ojedinělý projekt multifunkčního vozidla nemá v České republice konkurenci.

Zebra disponuje plnohodnotnou třícestnou hydraulikou. Ta umožňuje využití široké škály aplikací a nástaveb. Její variantnost předurčuje užitkový vůz ZEBRA k nasazení při údržbě komunikací, nakládání s odpady, údržbě zahrad, parků, průmyslových areálů nebo při stavebních pracích.

Zlomový vývoj a nová epocha užitkových vozidel začala až v roce 2014.  ZEBRA GROUP je ještě stále nováčkem na trhu, ale zájem obecně o zebracaru je veliký. Především zahraniční trhy jako Japonsko a Spojené Státy mají o tento druh víceúčelových vozů velký zájem.

Vozidlo je vyráběno ve dvou rozměrech a to krátké a dlouhé. Dlouhá varianta vozu ZEBRA má o 35 - 40 cm celkovou délku i rozvor náprav, než varianta krátká. Ostatní technické parametry a jízdní charakteristiky jsou u obou vozů shodné. Jednotlivé nástavby zaručují všestranné využití v jakýchkoliv podmínkách. Jako jediný výrobce užitkových vozidel má schválenou sériovou výrobu  a dlouhodobě se zapojil do činnosti AUTOSAP ČR (sdružení Automobilového průmyslu ČR).

Žádné komentáře:

Okomentovat