"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

neděle 14. dubna 2013

Nad koncem Thatcherové svět jásá, Češi truchlí.

Píseň "Ding Dong: Čarodějnice je mrtvá" z klasického filmu Wizard of Oz z roku 1939 se v souvislosti se smrtí Margaret Thatcherové vynořila ze zapomnění a stala se v Británii nejprodávanější melodií. Až do pozdního večera tancovali demonstranti v centru Londýna, pod bdělým okem stovek policistů, za zvuků bubnů. 

Naopak česká média, která hned po zprávě o úmrtí Thatcherové zahájila bezostyšnou, lživou kampaň, zkreslující dopad a význam politiky Margaret Thatcherové, o oslavách smrti Thatcherové vůbec neinformují. Už vůbec ne o ožebračení, které Tatcherová způsobila milionům lidí v Británii. Dokazují tím jen to, že jsou ovládána Klausovou prospěchářskou mafií

Novináři, kteří jsou mimo ČR, jsou mnohem více objektivní. V mezinárodních médiích, zejména mimo v Británii převládly informace o protestech proti Thatcherové, například v rakouském deníku Kurier vyšla k článku o protestech proti Thatcherové velká fotografie od tiskové kanceláře Reuters, se slovní hříčkou IRON LADY, RUST IN PEACE (ŽELEZNÁ LADY, REZAVĚJ V POKOJI) - je to slovní hříčka na "rest in peace" - odpočívej v pokoji. (J. Krž, 14.4.2011)

Žádné komentáře:

Okomentovat