"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

pondělí 17. prosince 2012

Komunisté se nemění.

Komunisti zase vyhrabali Josefa Goebbelse.

"Stokrát opakovaná lež se stane pravdou, " říkával ministr propagandy Třetí říše Dr. Josef Goebbels.  Jeho poučkou se nyní řídí komunisté. Staří, mladí, ti kovaní více i ti kovaní méně. Ti oficiální z KSČM i ti neoficiální z ostatních stran ( nejvíc takových je v ČSSD).

Současné dění připomíná vyprávění pamětníků o komunistech za první republiky i po 2. světové válce. Komunisti rozhádali lidi na každé schůzi, na každé veřejné slavnosti. Řvali a uráželi všechno, co nepocházelo z Kremlu a z Gottwaldovy dílny. Lidé méně inteligentní, méně vzdělaní a lidé postižení různými sociálními problémy  nakonec uvěřili. Když se k tomu přidala glorifikace Stalina jako vítěze války, dostavila se komunistická totalita. Lidé omámení lží  volili komunisty, znárodňování, kolektivizaci, vedoucí úlohu strany, milicionáře, pracovní tábory, kádrováky, politruky atd.

Co dělají komunisti nyní, když nerozhodní voliči si nepřáli jejich návrat, ale chtěli při krajských volbách vystrašit vládu, pohrozit jí za antisociální politiku? To samé, co za první republiky.  Navíc komunisti objevili internet, kde můžou své mocenské choutky beztrestně hlásat. Soustavným opakováním lží se komunistům i nyní daří přesvědčovat pořád víc lidí. Ti, kteří nesouhlasí, se začínají bát. Tak jako se báli v roce 1946. Jiní, a těch je většina, jsou lhostejní, hlavně, že si můžou tlačit svojí kuličku. Stejně byla většina lhostejná v roce 1948, když pochodovali ulicemi ozbrojení milicionáři. Potom i ti hovniválové přišli i o to, co si tak opatrně kutáleli.

Pražskou politickou reprezentaci při žabomyším boji o vládní koryta a nezasloužené příjmy absolutně nezajímá dění v krajích a růst komunistů. Navíc hradní euroskeptici Klaus a Hájek (zřejmě tajní přisluhovači některé nedemokratické strany) využívají každé příležitosti k rozdělení obyvatelstva. I to se daří.

Vypadá to, jako by všichni, kteří v minulosti přišly do kontaktu s metodami komunistů, vymřeli, jako by si nikdo nepamatoval na kádrové posudky a na to, že prvním předpokladem k uplatnění  - kdekoli - byla komunistická legitimace a souhlas s politikou ÚV KSČ. Vzpamatují se možná, až media a internet budou znárodněny, omezeny státní hranicí a důkladně cenzurovány. (Jiří Krž, 17.12.2012)


Žádné komentáře:

Okomentovat