"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

pátek 8. června 2012

Historická ostuda českého fotbalu.


Rusko - Česká republika 4:1 (2:0)

Přestože  po nátlaku medií a fotbalové veřejnosti byli jako základ reprezentačního týmu nominováni hráči Viktorie Plzeň, nastoupil z nich pouze  Pilař,  který však na hřišti byl Bílkovými legionáři ignorován. Ukázalo se, že mínění mnohých zkušených odborníků o špatné formě Baroše, Kadlece, Hubníka i Rosického bylo na místě.

Tragédií byl druhý poločas, kdy snad každý český divák čekal vystřídání slabého Kadlece a Baroše,přesto byl vystřídán  Rezek. Kadlec, Baroš, Rosický a Hubník předvedli, že do reprezentace nepatří.  Nebylo sice zveřejněno jaký je plat trenéra Bílka, domněnky jsou 750.000 Kč za měsíc, a to nejméně po dobu 4 let.


Branky: 15. a 79. Dzagojev, 24. Širokov, 82. Pavljučenko - 52. Pilař. Rozhodčí: Webb - Mullarkey, Kirkup (všichni Angl.). Bez karet. Diváci: 40.803.

Rusko: Malafejev - Aňukov, A. Berezuckij, Ignaševič, Žirkov - Denisov - Dzagojev (85. Kokorin), Širokov, Zyrjanov, Aršavin - Keržakov (73. Pavljučenko). Trenér: Advocaat.

ČR: Čech - Gebre Selassie, Hubník, Sivok, Kadlec - Plašil, Jiráček (75. Petržela) - Rezek (46. Hübschman), Rosický, Pilař - Baroš (86. Lafata). Trenér: Bílek.

Žádné komentáře:

Okomentovat