"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

čtvrtek 21. června 2012

Gebre Selassie dnes musí čistě vymazat Ronalda.


"Najděte způsob, jak zavřít Cristiana Ronalda do klece." To radí českým fotbalistům před dnešním čtvrtfinálovým zápasem mistrovství Evropy s Portugalskem slavný Argentinec Diego Maradona. Kvůli hvězdě Realu Madrid favorizuje právě celek z Pyrenejského poloostrova.

Maradona českému týmu radí, aby se pokusil portugalského kanonýra za každou cenu zastavit. "Trenér Bílek bude muset najít nějaké řešení, jak zavřít děsivého Ronalda do klece," napsal jednapadesátiletý kouč.

Připomněl, že rodák z Madeiry byl v posledním utkání proti Nizozemsku, v němž dal dvě branky, k nezastavení. "Češi budou muset na Ronalda nasadit alespoň dva hráče najednou, protože jeden si s ním neporadí. Proti Nizozemcům procházel přes (Gregoryho) Van der Wiela a (Rona) Vlaara jako nůž máslem," uvedl Maradona.

Argentinec Maradona ovšem nesleduje českou Gambrinus ligu a neví, že liberecký pravý obránce Gebre Selassie patří k nejrychlejším a nejtechničtějším českým obráncům. Navíc se jistě chce co nejlépe předvést skautům z nejprestižnějších fotbalových soutěží a tržní cenu svého fotbalového umu vyšponovat do hvězdných výšin. Má k tomu nejlepší příležitost v utkání s Portugalskem, neboť druhý nejdražšíí hráč Evropy Ronaldo se právě nejraději pohybuje podél levé postranní čáry. Věřme, že se to ctižádostivému českému obránci podaří.  


Žádné komentáře:

Okomentovat