"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

středa 20. června 2012

Klaus kritizoval športové komentátori ČT.


Prezident Klaus kritizoval komentátorov a hostí v štúdiu Českej televízie, pretože sa mu nepáčil spôsob, akým rozoberali priebeh tohto dôležitého zápasu.

"Štvrť hodiny zápas komentovali tí najväčší experti a o všetkom mleli piate cez deviate, čo sa v tom zápase odohrávalo, ale túto věc (Kadlecova hlavička) nespomenuli, z čoho som bol absolútne šokovaný," povedala česká hlava štátu pre Rádiožurnál Českého rozhlasu.

Na to však zareagoval populárny komentátor Jaromír Bosák: "Sláva, máme ďalšieho experta. Václav Klaus sa prihlásil o prácu v našom štúdiu. Začneme pomaly v lige v Příbrame a potom sa uvidí."

na sociálnej sieti donútilo reagovať Klausovho tlačového hovorcu Radima Ochvata: "Pána Bosáka je predsa v štúdiu veľká škoda. Už by si mal raz konečne naleštiť kopačky, obliecť si dres a ísť pomôcť naším, keď už trénerovi hovorí do zloženia zostavy a kritizuje jednotlivých hráčov. Komentovať výroky tak renomovaného moderátora, básnika a futbalového experta na našu reprezentáciu sa asi nepatrí. Dôležité je, aby sme vyhrali. Takže chlapi, bojujte! Držíme vám vo štvrťfinále palce." 

1 komentář:

  1. „Jsem nadšen, že si na Hradě najdou čas odborně sledovat mou práci i tím, že mě prosazují do áčka. To to trvalo, než si někdo všiml,“ napsal očividně potěšený sportovní komentátor.

    OdpovědětVymazat