"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

sobota 5. května 2012

Otevřený dopis poslankyni MUDr. Gabriele Peckové.


Otevřený dopis!

Nevážená paní poslankyně MUDr. Gabriela Pecková (TOP 09)
PSP ČR

Nevážená paní poslankyně,
nemohu si Vás vážit protože to co jste dnes vypustila z úst, je odrazem Vaší žalostné mysli, bezbřehou arogancí snoubící se s tupostí a ignorací zásad slušnosti.

Sama jste prý lékařka, revmatoložka a s důchodci pracujete celý život. Tak Vám bych se do ruky dostat nechtěl, protože mám pocit, že podle Vašeho výroku řádíte v ordinaci asi jako Mengele.

Jak si vůbec dovolujete říci že "Ať se nám to líbí, nebo ne, úsporná opatření pocítí v tomto případě ve svých peněženkách senioři, ale oni se tomu přizpůsobí. Já to vím, protože s nimi pracuji celý život. Mnozí se narodili za války a svůj život prožili v režimu, který jim žádné extra zbohatnutí nedovolil,"

Máte tím zřejmě na mysli, že když ti důchodci žili ve sračkách od války tak si mohou ve sračkách žít na sklonku svého života do smrti?

Osobně bych Vám popřál hodně dlouhého života s důchodem 7.500,- Kč. Protože pokud si nenašetříte nic z poslaneckého platu na který Vám přispělo mnoho důchodců, půjdete o žebrácké holi jako ti dnešní důchodci.

Kdyby jste raději prosazovala vyšetření kauz typu PROMOPRO a všech svinstev politiků se kterými tak ráda sedáte v Poslanecké sněmovně.

Nevážená paní doktorko, na závěr musím podotnout, že většina důchodců celý život tvrdě dřela, tak už jenom z úcty, kterou vy zřejmě postrádáte, by měli mít slušné důchody vzhledem k hodnotám, které tady po desetiletí vytvořili. Kdyby se tak nestalo, nebylo by dnes z čeho krást.

Že Vám není hanba!!!!!!!

Karel Novotný

Žádné komentáře:

Okomentovat