"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

pátek 4. května 2012

ODS nebo ČSSD - pěšky jako za vozem.


Všechny velké politické partaje mají stejný program a to jsou moc a prachy. Prakticky se vždy jednalo o velkou koalici ČSSD a ODS (včetně filiálky TOP 09), i když navenek se 20 let hrálo divadlo. Vždyť taková typická koalice v Praze způsobila, že je Praha nejvíce rozkradené české město. Takže pokud jste zapomněli, jakou má ČSSD minulost, tak by bylo dobré si ji před těmi příštími volbami připomenout.

Poptávka po změně je obrovská. Nebude ovšem nová revoluce a nepovstane nějaká nová osobnost, jako byl Václav Havel. V politice by měli být jen lidé, kteří předloží majetková přiznání a doloží, odkud získali svůj majetek. Vítaní jsou hlavně ti, kteří nikdy nebyli v žádných politických stranách. Občan, který nedoloží, jakým způsobem získal majetek, měl by se okamžitě z krádeží a podvodů zodpovídat před soudem. Stejný osud by měl stihnout některé exekutory a všechny lichváře.

Dřív byly i vztahy mezi lidmi lepší. My Češi jsme schopní sjednotit se proti někomu, ale ne za něco. Spousta znechucených lidí říká: odjíždím, jdu do Ameriky a Vy Češi, odstraňte ze znaku lva a dejte si tam sousedovu chcíplou kozu.

Stát musí řídit odborníci. Dneska sic jsou na některých ministerstvech schopní lidé, ale o zásadních věcech nerozhodují. Stát řídí také takoví politici, kteří nikdy nepoznali zodpovědnou denní práci a život obyčejných lidí. Odloučení od lidí bylo kdysi příčinou pádu komunistů, když podlehli mezinárodním tlakům a pustili mezi sebe ekonomy a technokraty, kteří doposud fungující (i když těžkopádně) stát předali cynickým psychopatům.  Komunisté mají tu přednost, že se 20 let přísně vyhýbají jakýmkoli korupčním aférám, takže jejich preference rostou přímo děsivě. A rostly by ještě více, kdyby lidé znaly skutečné plány ČSSD (moc a peníze) strany, pro kterou je občan bezcenným daňovým poplatníkem stejně jako pro současnou vládu. Komunisté samozřejmě nemají šanci, ti poslouží jako hrozba (včetně zavedení pořádku) kdykoli.  A ODS nebo ČSSD? Pěšky jako za vozem.  (Jiří Krž, 4.5.2012)

4 komentáře:

 1. Exkluzivní internetový průzkum byl proveden ve dnech 24. – 27. dubna 2012 na vybrané skupině 5.029 dotázaných, kteří představují reprezentativní vzorek obyvatel ČR ve věku 18-69 let.)

  Více jak třetina respondentů (39,2%) je toho názoru, že vládní koalice, ve které by zasedli i komunisté, by ve svém konečném důsledku byla pro Českou republiku větším přínosem, než jakým je pro ČR stávající vládní kabinet pod vedením Petra Nečase. Stejného názoru je 83,7voličů ČSSD.

  Podle mínění 42,5% dotázaných by pak pro Českou republiku byla mnohem větším přínosem, oproti stávajícímu vládnímu kabinetu pod vedením Petra Nečase, menšinová vláda s tichou podporou KSČM.

  OdpovědětVymazat
 2. Ano,to jsou velmi zajímavá čísla!!!Nutno poznamanat,že opozice v současné době nemusí dělat VŮBEC nic a přesto sbírá politické body.Jak je to možné???No to je velmi prosté.Konání-nekonání té naší chamradi-politických prezentů prostě slušným lidem nemůže v žádném případě vonět a je jich VěTŚINA.Tady to,co tam je teď,bude volit tak Trpišovský a pár kolotočářů v Praze.Kluci-když už kradete,no jasně,kradou všichni,tak u toho aspoň vy šulíni tak nemlaskejte a pusťte občas k lizu někoho jiného......

  OdpovědětVymazat
 3. Autor článku Jiří Krž nás v úvodu svého článku ujišťuje,že nebude žádná další revoluce a nepřijde nějaká nová osobnost jako Václav Havel.No,mám nejasné tušení,že v jeho případě jsme vymítali čerta ďáblem.Jen je třeba si vzpomenout,co optimisticky naladěnému národu sliboval konkrétně on v prosinci r.89.A lidé mu jako osli věřili,to je jeho podíl na tom,co se pak dělo dál.Nikdo ať netvrdí,že on za nic nemohl.Aktivně se podílel na rozkladu tohoto státu po dobu deseti let.Pokud se mu to,co se zde dělo nelíbilo,mohl kdykoliv abdikovat.Je to stejně demagogické jako například tvrzení nějakého poslance,že on pro nějaký špatný zákon nehlasoval,protože měl kopřivku.

  OdpovědětVymazat
 4. Kdo vystavěl školní budovy, tělocvičny a hřiště ? Kdo opravdu zabezpečil bezplatné školství na všech stupních ? Kdo vystavěl kulturní domy a staral se o aktivity mládeže ve volném čase ? Kdo vystavěl kryté bazény, zimní stadióny, fotbalové stadióny, sportovní haly? Kdo vybudoval bezprašné cesty, aby bylo spojení do každé vesnice ? Kdo rozšířil výstavbu železničních tratí a provedl elektrifikaci aby bylo spojení po ČR ? Kdo zabezpečil levné spojení pro občany do vesnic od rána do půlnoci? Kdo poskytoval výrazné slevy v dopravě pro pracující, studenty a důchodce? Kdo zabezpečil, aby vlakové a autobusové spojení bylo zabezpečeno v návaznosti na směnový proces pracujích ? Kdo prosadil lidem právo na svačinu, obědy, pracovní oblečení atd.v pracovním procesu? Kdo vystavěl vodní a tepelné elektrárny ? Kdo provedl elektrifikaci a plynofikaci v ČR ? Kdo vystavěl mnoho nových továren a rekreačních zařízení? Kdo vybudoval zemědělská družstva po celé republice, která byla obdivována i západem a byli jsme soběstační výrobou většiny potravin? Kdo vystavěl ty tzv. králíkárny pro občany, které mají dnes hodnotu miliónů? Kdo umožnil bydlení mladým manželstvím v levných bytech, krátce po uzavření sňatku ? Kdo zabezpečil, že věci pro děti byly za směšné peníze ? Kdo dával nenávratné půjčky na výstavbu rodinných domků? Kdo dával novomanželské půjčky mladým lidem a za každé narozené dítě odečetl dosti vysokou částku z této půjčky ? Kdo zabezpečil, že nebyli bezdomovci ? Kdo zabezpečil, že i chudá rodina žila slušné a nikdo neživořil? Kdo vybudoval v obcích vodovody a regulace potoků ? Kdo vystavěl ve větších obcích a ve městech knihovny, požární zbrojnice, obchody , policejní stanice ? Kdo zveleboval svoje obce a města bez nároku na jakoukoliv mzdu? Kdo dokázal dát všem svým občanům práci? Kdo zabezpečil, že každý podnik, každá vesnice měla zajištěnou bezplatnou zdravotní péči ? Kdo postavil nemocnice a zdravotní střediska ? Kdo vystavěl telekomunikační, rozhlasové a televizní systémy ? Kdo zabezpečil, že se lidé nemuseli obávat o svůj život na ulici, ve svém domě, bytě, ať už v noci nebo ve dne a cítili se bezpečně ? Je mnoho otázek, které by bylo ještě třeba doplnit, ale není to až tak důležité. Je však třeba připomenout, za jakých podmínek se všechno dělo! Toto všechno trvalo 40 let !!!! Poválečná doba, tzv. socialistická, začínala v krajině Zdevastované a místy vybombardované válkou. Infrastruktura byla zničená nebo v lepším případě poškozená. Neexistovala, žádná pomoc ze zahraničí !!!! žádné eurofondy!!!!!! Ba naopak, západní země nelibě nesly, že není u nás nastolen kapitalismus, jako u nich !

  OdpovědětVymazat