"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

středa 30. května 2012

Klaus rozhodl: Smetana do basy, Zeman na Hrad.


Žádosti o milost pro někdejšího řidiče olomoucké MHD Romana Smetanu zůstaly nevyslyšeny. Prezident Václav Klaus se rozhodl, že ji Smetanovi neudělí. Romanu Smetanovi hrozí tři roky vězení za to, že nenastoupil svůj původní, absurdní vězeňský trest.


Trestní stíhání Romana Smetany není podle Klause útokem na demokracii, tím naopak je pomalovávání předvolebních plakátů ODS. Proto musí být potrestáno. Ve které západní demokracii by něco takového bylo možné?

Tím ovšem Klausova panovnická rozhodnutí nekončí. Uvědomuje si svůj vliv na oddané pisálky ve vládních mediích (ČT, ČRo, MFdnes, LN, HN atd.), oznámil, že jeho nástupcem bude Miloš Zeman. O tom, že to tak bude, si můžeme být z 90 procent jistí.

Čím jsou Klausovi zavázáni někteří novináři, je známo, čím je mu závázaný soukmenovec z „prognosťáku“ Zeman, se dá spekulovat. V každém případě Klaus se inspiroval v Rusku, kde prostřednictvím nastrčených loutek Putin vládne z kterékoli pozice a z kteréhokoli místa.

 Klaus dobře ví, že Zeman je ideální loutka, která dokáže zaujmout masy posluchačů. Loutka, která dovede dlouze mluvit o čemkoli, na co je tázána, sama sebe obdivovat, přitom se opíjet nastrčeným rohlíkem (obyčejně namočeným v becherovce). Takže Klaus se připravuje na další poškozování země a jejich obyvatel prostřednictvím Zemana. Ověřil si to při opoziční smlouvě, kdy se mu po nastrčení Zemana jako fackovacího paňáka podařilo postavit největší bankovní a jiné tunely. Formálně možná Klaus z Hradu odejde, ale prakticky bude škodit dál. (Jiří Krž, 30.5.2012)

1 komentář:

  1. Klaus als "rechtsliberalen Bürgerdemokraten" zu bezeichnen ist wohl ziemlich übertrieben. Unter seiner Ägide ist Tschechien zum korruptesten Staat Europas verkommen und der notorische Dieb und Alleswisser paktiert - wenn erforderlich - gerne auch mit den Kommunisten.

    OdpovědětVymazat