"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

úterý 18. prosince 2012

Proč česká vláda nebyla ve Stockholmu.

Švédský král a vláda odmítli decentně návštěvu české vlády. Švédská vláda nechce připustit, aby slavnost pošpinila Česká vláda, která prosazuje politiku otrokářství a která provozuje lichvářské exekuce proti vlastním obyvatelům - občanům České republiky.

Švédsko je právním demokratickým státem a pohrdá návštěvou Klause, Nečase a Kalouska i Schwarzenberga. Česká republika je v rámci EU jediným státem, kde zločin a korupce proniká od vlády přes policii a soudy až do médií. Švédsko se distancuje od současné české vlády až do její demise a vyšetření zpronevěry 500 miliard, které vláda ODS a TOP09 rozkradla z dotací z EU. Česká reprezentace má zákaz vstoupit na území Švédska!

Prezident EU Barroso řekl při zahájení předávání Nobelových cen v Norském Oslo toto: "Ani tady nebudou představitelé Česka - politici s kriminálním pozadím nesmí sedět v sále s ostatními reprezentanty a královskými rodinami"... 

Ke včerjší a dnešní zprávě na FCB ohledně pozvání do Norska dodatek z dnešního večera, (Na příkaz Václava Klause média nesměla překládat projev švédského krále při udílení ceny míru EU v přímém přenosu na ČT24.)

 Původní zpráva FCB dnes : Hana Jakobová SwedenŽádné komentáře:

Okomentovat