"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

středa 14. listopadu 2012

Komunisti a marxisti jako Nečasovi užiteční idioti.


ODS se zásluhou se zásluhou schválení církevních restitucí povedl "majstrštyk". Nejedná se o to, že na restitucích mohou její členové a kmotři vydělat ekonomicky, jedná se o skvělý tah politický. O to jak utlumit protivládní protesty.

Na 17. listopadu odboráři a různé levicové i pravicové organizace svolaly protivládní demonstrace. S vládou Nečasovou jsou nespokojeni všichni, od komunistů až po nejednoho Nečasova soukmenovce z ODS. Hrozilo, že se levice i pravice spojí a společně se Nečase podaří svrhnout. Schválení církevních restitucí, k nimž pravděpodobně nikdy nedojde, posloužilo na marxisty  jako červený hadr na býka. Ukázalo se jejich pokrytectví. Skrývaná třídní nenávist a náboženská netolerance se opět objevily v celé kráse. S tím zřejmě Nečas počítal. Rozděl a panuj.

Lidé se začínají strachovat o majetek, proto nechtějí s komunistickými demonstracemi mít nic společného. Když komunisté trvají na ponechání znárodněného církevního majetku v rukou státu, proč by, pokud by se znovu dostali do vlády, za pár měsíců neznárodňovali i majetek soukromý? Zkušenosti jsou z poúnorového období. Miliardáři, kteří mají majetek ulitý v zahraničních bankách se obávat nemusejí, tak jako se nemuseli bát jejich předchůdci v roce 1948. Ti se k němu nějak dostanou. Marxistická ideologie však likvidovala, a vždy bude likvidovat, drobné podnikatele, živnostníky a sedláky.

Církevní restituce tedy ukázaly pravou tvář komunistů, kteří svým nenávistným křikem nejen pod sebou nařízli větev, ale probudili slušné občany, kteří předtím už pomalu začínali věřit pohádkám, že předlistopadové sociální vymoženosti byly výmyslem komunistů. Sociální systémy fungovaly ve vyspělých evropských zemích už od konce 19. století - a bez přičinění komunistů. Ti si je jen přivlastnili.

Slušní lidé si nepřejí antisociální vládu ODS, chtějí hospodářsky vyspělý a sociálně spravedlivý stát, ale bez komunistů. (Jiří Krž, 14.11.2012)

Žádné komentáře:

Okomentovat