"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

středa 28. listopadu 2012

Komunisté zapomínají na práci pro lid, proto nemohou uspět.


V padesátých letech ve Francii komunisti  spravovali tisíce radnic. Pravidelně vítězili již v prvním kole. Komunistické radnice dělaly sociální politiku, stavěly školy, jesle, zdravotní zařízení, tělocvičny, bazény, hudební školy.

Komunistické strany všude na Západě (Francie, Itálie, Španělsko aj.) uspěly, protože neprováděly žádnou diktaturu proletariátu, ale politiku pro zlepšení života všech obyvatel. (Z tohoto důvodu tuto neděli uspěli komunisté v rakouském Grazu). Jakmile se komunisté vytasí s marxizmem-leninizmem, s revolucí, násilným převzetím moci a vedoucí úlohou strany, jako to dělali, dělají a budou dělat čeští komunisté,  dostanou lidi strach. Tak jako byly komunistickou propagandou masírované mozky obyvatelstva v Československu, tak byli v západních zemích masírované mozky antikomunizmem.  

Na přelomu 70. a 80. let ale pravicové a socialistické radnice začaly komunistické radnice „dohánět“, dělaly také sociální politiku, také stavěly sociální byty, asfaltovaly silnice a v obecních zahradách také kvetly růže.

Dnes je situace úplně jiná.  Obecný lid na úrovni komunální politiky nevidí žádný rozdíl mezi pravicí a levicí. Bezdomovci se v městech, která spravují komunistické radnice, potulují jako všude jinde. V „zakládající zemi Evropské unie se opasky utahují napravo i nalevo. Výmluvy na EU dnes jsou hlavním argumentem pohodlnosti a neschopnosti lidí v politice, jimž se jedná jen o osobní prospěch, komunisty nevyjímajíce. 

Žádné komentáře:

Okomentovat