"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

pondělí 19. listopadu 2012

Kandidát Zeman, aneb opilcovy lži z kufříků kriminálníků.

Zemanův kufřík z roku 1996 měl dokumentovat údajnou snahu ministra Jana Rumla změnit ČR v policejní stát. Předseda ČSSD si tehdy letmo přečetl „stoh papírů“, které mu byly doručeny a okamžitě v televizi oznámil, že „má důkazy“ o snaze vnitra a BIS zavést v České republice policejní stát.

V roce 1996 přišel Miloš Zeman do televize a oznámil, že má důkazy o tom, že ministr vnitra Ruml chce Českou republiku přeměnit na policejní stát. Po předložení „kufříku“ prezidentovi Havlovi vyšlo najevo, že Zeman v touze zdeptat Rumla operoval lživými materiály. Tento „kufřík“ obsahoval 25 stran, údajně dodaných Zemanovým poradcem Mikulášem Tominem (Rumlem propuštěný ředitel inspekce z ministerstva vnitra). Jejich autorem měl být Miloš Deméter (osmnáctkrát trestaný kriminálník).
Deméter údajně psal, jak ho sledují agenti BIS. Nebylo to nic jiného než průhledná provokace, na které Zeman stavěl své velkohubé obvinění.

Jiný Zemanův poradce Jaroslav Novotný byl nahrán při vydírání správce Štiřínského zámku, majetku MZV. Po správci Václavu Hrubém požadoval vyrobení falešných důkazů proti bývalému ministru zahraničí Josefu Zielencovi. Na zámku Štiřín bylo zabudováno odposlechové zařízení. Zemanův velký spojenec ministr Jan Kavan to nikdy nevysvětlil. V aféře vystupoval i Kavanův generální sekretář Karel Srba, jehož doporučili Miloš Zeman a Miroslav Šlouf.
O něco později byl Srba obviněn ze zpronevěry a  za přípravu vraždy novinářky Sabiny Slonkové  odsouzen na dvanáct let do vězení. (pokračování)

Žádné komentáře:

Okomentovat