"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

sobota 14. dubna 2012

Bulvár si na přání Hradu podal Babiše.

Podnikatel a jeden z nejbohatších lidí v ČR Andrej Babiš plní již několik dní titulní stránky bulvárního deníku Blesk. Jde o jasně cílenou antikampaň s cílem zdiskreditovat jej a oslabit vliv jeho nového politického sdružení ANO 2011.


Důvodů, proč nesnášet Babiše a poškodit jeho firmu, je dost. Jednak ho dlouhodobě kritizuji stávající i minulé politické reprezentace, které pro tuhle zemi a lidi v ní mnoho dobrého neudělaly. Spíš opačně. Za druhé: Agrofert spolu s Agrární a Potravinářskou komorou lobbuje v Bruselu a snaží se získat pro české zemědělce a spotřebitele potravin co nejvíc možného v rámci EU. Bojují za české potraviny v prodejních řetězcích, které jsou ve vlastnictví zahraničního kapitálu.


Několik novinářů přiznalo, že provládní kampaň v Blesku a útoky proti Babišovi jsou někým placené. Babiš je přesvědčen, že se jedná o akce pánů Macha, Kříže, Ševčíka a dalších lidí z hradní kliky. A k tomu novinářská závist, nenávist a podobné negativní lidské vlastnosti. Blesk určitě není jediný, kdo je ovlivňován penězi z ODS a Hradu. O politické objektivitě Lidových novin, mfDnes, ČT a ČRo si jistě už většina lidí udělala svůj názor.


Babiš nehodlá nechat na sobě štípat dříví, protože sprosté účelové lži v Blesku nejsou akceptovatelné. Bude požadovat, podle tiskového zákona, uveřejnění svého vyjádření ke všem těm otištěným lžím a pomluvám. Zváží zřejmě také další kroky. Nejde prý jen o Babiše, ale také o Agrofert, a jeho zaměstnance. Jde především o české zemědělství a potravinářství. „Lidi si přece zaslouží pravdivé, vyvážené, nezaujaté a nezávislé informace,“ říká Andrej Babiš. (Jiří Krž, 14.4.2012)

Žádné komentáře:

Okomentovat