"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

čtvrtek 2. února 2012

Kvůli Budvaru ministr Bendl vyhlásil pohotovost.

Ve vzduchu je opět pokus o privatizaci Budvaru. Tedy to, co se nepodařilo ministru Gandalovičovi, chce provést další "zemědělský odborník" Bendl. Nejedná se zatím o nic menšího než o obavy, že Budvar bude privatizován a kmotři ODS přijdou zkrátka.

Tunelářské vášně v ODS rozvířila zpráva o tom, že pivovar Samson, který je nejstarším držitelem značky Budweiser, byl koupen koncernem Anheuser Busch. Tím zřejmě poklesla cena ochranné známky Budvaru, kvůli které se Jihočechům dařilo Budvar bránit před privatizací (likvidací). "Sedlák" Bendl zavětřil ve vzduchu velkou provizi a odeslal do Budvaru kontrolu, pražskými brusy nabroušenou. Jejím úkolem zřejmě je zdiskreditovat vedení Budvaru tak, aby národní podnik mohla převzít a ZPRIVATIZOVAT vybraná partička. Budvar ročně prodává 1,32 mil. hektolitrů piva a vydělává 300 milionů.

Bez zajímavosti není ani výměna členů dozorčí rada Budvaru, kterou musel opustit poslanec Michal Doktor, jenž nedávno odešel z ODS. Místo něho místo v radě zaujal Bendlův poradce Tomáš Jindra. Rada byla doplněna ekonomem Jiřím Lexou (údajně syn fanatického komunisty-kolektivizátora z 50. let, postrachu jihočeských sedláků).


Anheeuser Busch

Bendl prodá Budvar za Babku

Budvar prohrál soudní spor

Z historie Budvaru

Do války budějovických pivovarů vstupuje Regent.

3 komentáře:

  1. Kam čert nemůže, tam strčí hasiče (Bendl).

    OdpovědětVymazat
  2. asný scénář. 1. Kontrola musí něco najít. A že najde, na to vemte jed. 2. Nalezené patřičně mediálně rozmáznout. 3. Presentace ekonomických argumentů té strany, odkud fouká vítr. 4. Cílenou kampaní vypláchnout lidem mozky, aby uznali, že Budvar mohl být veden lépe a tudíž moc neprotestovali. 5. Nic nebrání k transformaci a následnému prodeji. :-(

    OdpovědětVymazat
  3. Následný prodej?To snad jinde.Tady následné rozkradení.Je demokracie,nazývejme věci správnými jmény.

    OdpovědětVymazat