"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

čtvrtek 17. ledna 2013

Zeman, další komunistický prezident.


Vážení přátelé,
naši zákonodárci nás dostali do špatné situace. Máme jako Američani z voliti prezidenta.  Může v této malé zemi, kde 2 miliony lidí bylo v komunistické straně, být něco hloupějšího? Komunistická strana přece zavinila naši zaostalost a regeneraci mozků.
My a naši spoluobčani dali nejvíc hlasů Zemanovi. A kdo je Zeman,připomenu. Podle mě je to porád komunista a prospěchář. Určitě ho nevyločili kvůli vlastním názorům,co nikdy neměl. Byl pro ně nebezpečný povídavostí.Pro mě je to komunista jako řemen.
Že Zeman nemá vlastní názor, dokázal přestupováním ze strany do strany do strany. Když ho nezvolili předsedou, přešel do jiné. Nezvolili ho pro komunistické názory. Vsadil bych se, kdyby Zemana nedrželi nad vodou komunisti jako Šlouf nebo Čuba,byl by dávno v ODS nebo TOP 09. Vždycky mu šlo o koryto, které mu naplní někdo jiný. A tedď  jeho kamarádi napadlo, že ten Zeman dlouho se na Vysočině jen chlastal becherovku, takže by se mohl pořádně nažrat na úkor všech občanů. Stejný názor má i Klaus, který v Zemanovi vidí mouřenína, a jeho prostřednictvím by nadále vládnul.
Můj názor ,kdo volí Zemana,ten volí komunisty a Klause se všemi tuneláři a zloději. Kdo jiný financuje Zemanovu volební kampaň,když to nikdo neví? (Volič nevolič)

Žádné komentáře:

Okomentovat