"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

neděle 16. prosince 2012

Když politruk je radním.

Karlovarský politruk Sloup je prostě politruk. Patří k tomu druhu lidí zvláštního ražení, kteří se nic nenaučili a nic nezapomněli. Bez rozpaků v rozhlase prohlásí, že si Němci přejí zadrátovat české hranice, a že uzavření hranic za minulého režimu, včetně střelby na "narušitele", bylo úplně v pořádku. 

Jaké má asi tento člověk, profesionálně schopný vykonávat tak maximálně pověstné PŠM, předpoklady řídit školství? Podle mě nulové. Tvrzení, že na postu radního pro školství nemá taková persona co dělat, do značné míry chápu. To ovšem neznamená, že volám po jeho defenestraci. Jednoduše vyjadřuji názor, že tento typ lidí do veřejných funkcí nepatří, a že kdybych se vedle obhájce kráglování "narušitelů" Sloupa náhodou ocitl v restauraci, musel bych si odsednout, abych se opět blíže neseznámil se svou snídaní.

 Zakazovat ho nechci a předpotopní partaj, která takové ideologické fosílie zaslepeně staví na piedestal veřejných funkcí, také ne. Bylo přece opakovaně zjištěno, že k zákazu KSČM neexistuje žádný právní důvod. Důchodce typu Sloupa či nahnědlé mládežníky nostalgicky tesknící po paktu Molotov-Ribbentrop, které tato organizace ve svých řadách tolerovala, budu tedy muset vydržet. Nikdo na světě mě ovšem nepřinutí, abych je proto považoval za něco normálního. Mezi obhájci Pinocheta a lidmi jako Sloup lze skutečně nalézt pouze mikroskopické rozdíly.(www.blisty.cz)

Žádné komentáře:

Okomentovat