"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

sobota 13. října 2012

Volby do Senátu: Veleba postupuje z prvního místa.


Jan Veleba: Jsem překvapen, že je to z prvního místa, ale s postupem jsem tak trochu počítal. Přes třicet dní jsem se svým mikrotýmem vedl kontaktní kampaň mezi lidmi, a to prostě poznáte podle toho, kolik lidí za vámi přichází. Zároveň jsem zaznamenal chuť voličů dát hlas nezávislým kandidátům, nikoli velkým stranám, a ta mi také pomohla.

Zítra dopoledne se s mým týmem poradíme. Do té doby jen řeknu, že to bude stále kontaktní kampaň a asi připravíme i nějaký volební materiál. Konkrétnější nebudu, jde do tuhého, takže prozrazovat strategii nebudu.Lidovci slaví šampaňským
Ve štábu KDU-ČSL létají vzduchem zátky z lahví sektu.  Lidovci jsou v dobrém rozmaru, výsledky voleb považují za úspěch. A připíjejí na volby do Poslanecké sněmovny.

Babišovi lidé do Senátu nepostoupili
Podporovatelé hnutí Ano 2011 se sešli a průběžné výsledky hodnotí v Centru pohybové medicíny na pražském Chodově, nedaleko sídla Agrofertu.
Za hnutí kandidovali do Senátu čtyři uchazeči, nepostoupil žádný.


Smetana zaskočil Nečase ve štábu ODS. V převlečení
Do štábu ODS dorazil v převlečení za zvukaře Roman Smetana. V paruce a s nabarvenými vousy jej nikdo nepoznal. Počkal si na samotného premiéra a zastoupil mu cestu, když se snažil opustit press room po rozhovoru pro televizi.

Nečas, který po celý den odpovídal novinářům podle téměř šablonových odpovědí, v první chvíli výrazně znejistěl. Na Smetanovy dotazy, zda je správně, že má jít do vězení za kreslení tykadel, nebyl zaskočený Nečas dlouho schopen postavit stejně ráznou odpověď.

1 komentář:

  1. Fascinovalo mě, že při svém nudném televizním vystoupení Nečas (a posléze i Vondra) děkovali pouze voličům ODS. Ti lidé opravdu zřejmě žijí v jakési bublině, kde berou vážně jen ty zoufalce, kteří s nimi souhlasí a kteří se podílejí na jejich čachrech. Nečas otevřeně v televizi přiznává, že vládne jen pro voliče ODS. To je síla. Normální demokratický politik (v Británii, ve Francii) po volbách děkuje všem občanům, i těm, kteří pro jeho stranu nehlasovali! Skutečnost, že premiér ignoruje 90 procent národa, který pro něj nehlasoval, je otřes. Na to může jedině dojet.

    OdpovědětVymazat