"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

úterý 2. října 2012

Svatováclavská deklarace.


Chceme
 • Ústavními prostředky a občanským odporem odstavit současnou vládu jako vládu nelegitimní ex modo (tím, co dělá).
 • Co nejrychlejší konání parlamentních voleb.
 • Nový Parlament vzešlý z těchto voleb do 6 měsíců od své ustavující schůze předloží text nové Ústavy občanského typu, ke schválení všem občanům v celostátním referendu.
 • Občanskou Ústavou nazýváme takovou Ústavu, ve které jsou volitelní zástupci právně odpovědní, odvolatelní a občané mohou vyvolat závazné referendum k čemukoliv, o čam může hlasovat Parlament. Jako výchozí pro text nové české Ústavy považujeme návrh na www.obcanska-ustava.cz ZDE
 • Současně s tím nový Parlament připraví také zákon o takzvaném mafiánském majetku, tedy zákon, který umožní zabavení majetku vzešlého z korupční a finanční kriminality. Také umožní provést přezkoumání příjmu veřejných činitelů a správců svěřeného majetku a to i zpětně až k datu 17.11.1989.
Proč považujeme současnou vládu za nelegitimní ex modo a proč chceme její odchod?
 • Tato vláda svou činností prokazatelně znemožňuje použití zákonných prostředků: Občan nemá sebemenší možnost, jak dosáhnout vyšetření a potrestání viníků těch kauz, ve kterých figurují vysoce postavení funkcionáři vládních politických stran, tj. ODS, TOP 09 a Věcí Veřejných.
 • Pokud vyšetřování takové kauzy přeci jen začalo, nikdy se to neobešlo bez politického nátlaku a to je nepřípustné. Vždy byl za to někdo odvolán, nebo bylo alespoň vyhrožováno. A to přímo úřadujícími ministry. Nikdy nedošlo k tomu, aby politicky vlivná osoba spjatá s těmito stranami byla potrestána tak, jak by byl potrestán kterýkoliv řadový občan. Klasickými případy je například dopravní nehoda známého lobbýsty, nebo kauzy CASA, ProMoPro a mnohé další. Je-li důkladně vyšetřován David Rath, musí být stejně důkladně vyšetřováni i politici účinkující v ostatních kauzách.A ti, kdo tomu brání musí být bez prodlení odstaveni ze všech veřejných funkcí.*
 • Tato vláda je prokazatelně nezpůsobilá k řízení naší země a prokazatelně tím ohrožuje zdraví a životy obyvatelstva. Existují důkazy, že jak nynější ministr vnitra Kubice, tak jeho předchůdce John věděli o poměrech na černém trhu s akoholem. Radek John, vzhledem k minulosti investigativního novináře je v tomto směru osoba znalá. Přesto vláda dopustila teroristický útok na obyvatelstvo, čítající 27 mrtvých a desítky postižených.
 • Vláda vymáhá z občanů finance, které nedokáže vytlouci z organizovaného zločinu. Odmítáme platit vaši neschopnost. Je to nelegitimní a zločinné.
 • Tato vláda usiluje o zavedení zákona, který umožňuje nárokovat církvím i takový majetek, který v době nástupu komunizmu k moci nevlastnily.
 • Tato vláda usiluje o omezení práva na stávku - práva garantovaného jak Ústavou ČR, tak mezinárodními smlouvami, které se ČR zavázala dodržovat. Jen toto samotné je důvod k jejímu svržení.
Další pokračování současné vlády je z výše uvedených důvodů nežádoucí.
Svůj podpis můžete připojit na webu iniciativy Několik vět 2012 ZDE
Tomáš Franke

2 komentáře:

 1. Flotila Československé námořní plavby,mezinárodní akciové společnosti (v roce 1994 přejmenované na Českou námořní plavbu a. s.) byla flotilou námořních nákladních lodí československého později českého státu ve správě Československé námořní plavby, resp. České námořní plavby. Před privatizací skupině firem spřízněných s Viktorem Koženým http://jdem.cz/smf94 šlo o jednu z největších námořních flotil vnitrozemského státu na světě. Po privatizaci následoval rychlý rozprodej flotily 14 námořních lodí, poslední loď byla odprodána roku 1998.

  OdpovědětVymazat
 2. Pokud Z VÁS některý důchodce v budoucnu bude volit TOP 09 nebo ODS, zasloužil by si buď sebrat celý důchod, nebo umístit do Bohnic, protože je to asi člověk mdlého rozumu či nevšímavec... Oč jde???? V příštím roce nás připraví naši "milovaní".. Nečas, Kalousek, Drábek a spol. o 11,3 miliardy Kč. Tedy nás ty nejchudší-důchodce! Bude to : 9,5 miliardy nižší valorizace důchodů, tedy u všech důchodců---- a 1,8 miliardy bude "odkloněno" PRACUJÍCÍM DŮCHODCŮM a to zase za slevu na dani, tj. 2070,- Kč měsíčně, za rok to dělá 24.840,- Kč, Sobě ale dali daň jen 7 % za peníze z částky nad 100.000,- Kč, což činí při při jejich příjmu cca 150.000,- Kč jen 3.500, Kč. Mně seberou z 15 tis. 2070,- a sobě 3.500,- ze 150.000,- Kč. paráda, že???? A to nám ještě zvednou o 2 % sociální, ze 4,5 % na 6,5 %, aby ten rádoby doktor Hegr měl na doktory ...... a SKVĚLÍ MANAŽEŘI ve VZP Horák a Šnajdr na úhradu léků. Poplatky za recepty a u doktorů pochopitelně zůstanou!!!!!!!Pokud se opět nezvýší jak uvažují na 50,- a 200,.Kč..ÚDAJNĚ UŽ PRÝ NEPLNÍ REGULAČNÍ FUNKCI.!!!!!! Tak ONI SI SNAD MYSLÍ, ŽE JSME DEBILOVÉ ČI KRETENI????? Pošlete všem důchodcům, ať vidí, jak to s nimi TATO VLÁDA myslí dobře.!!!! Mějte se hezky, jestli to u nás vůbec ještě jde.

  OdpovědětVymazat