"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

pátek 6. dubna 2012

Než být žebrákem, raději smrt.

Velký pátek je ve všech okolních zemích dnem svátečním. Křesťanský svět si připomíná téměř 2000 let starý zmanipulovaný soudní proces a smrt Ježíše Krista. Do týdne smutných církevních obřadů a českých politických rvaček vpadla letos událost, o které však česká media neinformují.


Sebevražda řeckého lékárníka jménem Dimitris Christoulas. Zastřelil se přímo před řeckým parlamentem.

Důchodce, 77 let, podporoval pravici, byl odpovědný, platil daně a všechno kolem. 35 let odváděl peníze do soukromého penzijního fondu. Řečtí politikové mu společně s mezinárodními bankéři rozkradli stát a dluhy dali do dluhopisů. Tak jako to dělá česká vláda, jmenovitě ministr financí Kalousek.
Státní dluhopisy nakoupené za celoživotně vydělané peníze mají po řeckém bankrotu nulovou hodnotu. Z nepolitické osoby výdělečně činné se stal vinou politiků a bankéřů naprostý žebrák. Ze zbytku peněz nejprve zaplatil dopředu všechny úhrady svého bytového družstva.

Pak šel a zastřelil se před institucí, která jej svými politickými rozhodnutími připravila o peníze. V posledním dopise napsal, že nechce po sobě nechat dluhy a nemá žaludek na to, aby z popelnic vyjídal zbytky. (Zdroj: TheGuardian)

Žádné komentáře:

Okomentovat