"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

neděle 20. ledna 2013

Zeman a Klaus, muži Jurije Andropova.


V těchto dnech se projevil velký podvod na českých voličích. Dlouhá léta nám Václav Klaus a Miloš Zeman tvrdili, jak spolu svádí nepřekonatelný boj pravice s levicí. Teď se jasně projevuje, že o to vůbec nejde. Neboť Václav Klaus a Miloš Zeman tvoří jednu mocenskou skupinu, která spolu drží léta pohromadě.
Zeman a Klaus převzali po Valtru Komárkovi šéfování české prognostiky, zřízené na počátku 80. let šéfem sovětské tajné policie KGB Jurijem Andropovem.
Při současné volbě prezidenta České republiky půjde o to, jestli nám tento svazek bude nadále vládnout, nebo jestli se podaří nastavit novou dobu v české politice.
Jasně se nyní ukazuje, že Václav Klaus a Miloš Zeman mají společný zájem, který je spojuje v okamžiku nouze. Stejně jako je spojoval v dobách opoziční smlouvy. Součástí tohoto paktu je i nedávná masívní amnestie.
Slova, která jsme slyšeli za poslední týden z úst Miloše Zemana, Václava Klause a jeho rodiny, jsou toho nejlepším důkazem. Posledních sto let nám přitom prokázalo, jak apel na nejnižší instinkty má tragické následky.


Žádné komentáře:

Okomentovat