"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

čtvrtek 13. prosince 2012

Sociální demokraté padají do náručí komunistů.


Soukromý zemědělec Marian Jurečka,1.místopředseda KDU-ČSL, se včera pozastavil nad návrhy ČSSD na zrušení daní z poslaneckých náhrad. "Nestačí jim nadprůměrné prebendy, potřebují i výjimku z daní, to je nejen nevkusné, ale také asociální."

Není to jen chamtivost poslanců ČSSD, ale o pokrytectví celé současné ČSSD. Oficiálně se sice distancuje od komunistů a podporuje soukromé vlastnictví, ale ve skutečnosti vytahuje komunisty z děr, ve kterých byli 23 let zalezlí. Lži o české historii sociální demokraty spojily s komunisty. I v sociální demokracii čas od času vítězí marxistické proudy.

ČSSD už dávno opustila ideje Jiřího Horáka, svého polistopadového obnovitele. Horáka odstranil křupan a bývalý komunista Zeman, který v honbě za volebním vítězstvím nadřadil vlastní sobectví nad zájmy strany a přitáhl do sociální demokracie všechny komunistické zkrachovance. Snad jen Vladimír Špidla měl snahu dělat politiku nejen pro sociálně demokratickou elitu, ale pro všechny občany. Proto byl brzy uklizen do Bruselu. Ostatním vůdcům ČSSD se jednalo a jedná jen a jen o moc a majetek (např. Gross). K tomu potřebují voličské hlasy, případně koaliční partnery. A ty hledají v komunistických řadách.

Jenomže komunisti po úspěchu v krajích o žádné paběrkování nebudou stát. S jídlem roste chuť. Chtějí do čela vlády. Sociální demokraté letos přitáhli komunisty do krajských zastupitelstev a na prvním místě jsou tedy odpovědni za nedemokratický vývoj země, k němuž pravděpodobně začne docházet. Po úspěchu komunistů, v příštím období, to budou sociální demokraté, kdo bude první obětí další totality. J.V. Stalin vyhlásil sociální demokracii boj na život a na smrt. Platilo to za Gottwalda i za Husáka. A doposud platí. Komunisté na levici nesnesou konkurenci.

Žádné komentáře:

Okomentovat