"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

pátek 28. září 2012

Hladový Nečas a přežraných 10 milionů občanů.


Premiér Nečas po výroku odboráře Zavadila, že v kontextu stále se zhoršujícího sociálního postavení lidí bez práce, nemocných a důchodců jsme od roku 1950 horší vládu neměli, nasadil masku vzteklého ubrečence a hystericky začal dupat nožkou a žádat omluvu. Odborářský předák byl však až příliš ohleduplný, mohl dodat, že ve vztahu vlády k státnímu majetku a k potřebám občanů tady nebyla tak špatná vláda od roku 1900, tedy od dob monarchie císaře pána.

Zajímavé je, že Nečasovi, v zájmu obhájení jeho vládou naordinovaného utahování opasků, nedělá problém lživě obviňovat nejslabší vrstvy obyvatel, že si žily nad poměry, včetně očerňování nemocných a nezaměstnaných, že zneužívají zdravotní péči a údajně pohodlnou sociální síť. Nežili, a nežijí si nadále, nad poměry hlavně tuneláři, včetně těch, kteří se přiživují na státních zakázkách?


Pokud se uráží Nečas, pak by  několikanásobné právo urazit se měli mít občané. Nečas je obviňuje z žití nad poměry a ze zneužívání veřejných prostředků, říká, že každý každý občan je větší škůdce veřejných rozpočtů než například jeho ministr Vondra, který nechal neoprávněně vydělat ProMoPro stamilióny korun, že každý obyčejný občan je větší zloděj než všichni ti výtečníci, kteří vytvářeli a vytvářejí legislativu, která chrání škůdce státní kasy a naopak trestá jejich oběti.

Předseda Zavadil se neměl omlouvat. Naopak měl premiéru Nečasovo oponovat stejnými argumenty a omluvu Nečasovi nabídnout teprve až se on omluví lidem za to, že je hází do jednoho pytle se skutečnými národními škůdci, byť ti jimi jsou bohužel jen de facto a ne de iure, neboť politici jako je Nečas byli součástí vytváření legislativního procesu, který byl polistopadovým zlodějům v jejich zájmu, kterým byla beztrestnost, cíleně ušit na míru. Ten kdo špatným vládnutím okrádá obyvatele země, je v přeneseném slova smyslu největší zloděj. (Jiří Krž, 28.9.2012)

Žádné komentáře:

Okomentovat