"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

úterý 10. dubna 2012

Pryč od vlády, která záměrně ožebračuje občany.

Podle svých slov si Jan Rytíř jako právník v současné době ale moc nepřipadá. Připadám si spíš jako psycholog. Já těm lidem poskytuji jen jakési předposlední pomazání. Z těchto stavů pramení sebevraždy a já nechci žít v takové společnosti, nechci, aby to viděly moje děti,“ řekl.


Bezplatně radí lidem v těžkých životních situacích. Pro ParlamentníListy.cz popsal, s jakými problémy za ním lidé pro radu chodí. Jsou často úplně na dně, bez finančních prostředků, majetek mají zabavený exekutory. Děti se soudí s vlastními rodiči o výživné. Důchodce s cukrovkou nemá ani na stravu, natož na léky. I tento senior má problém s exekutory. Fikce? Kdepak. To je realita. A bude hůř. Lidí s podobnými problémy prý přibývá. Je vedena exekuce kvůli 78 korunám úroku z prodlení z již zaplacené pohledávky, přičemž celkový jeho dluh se vyšplhal na 18 877 korun.


Podle něj je příčina dnešního stavu společnosti v tom, že lidé volí stále tytéž strany, kterým dávají další a další šance. Změnit situaci mohou jen lidé volebními lístky. Jak to začnou dělat baseballovými pálkami, tak to bude špatně a s tím já nechci mít nic společného,“ uzavřel právník. (Zdroj: Parlamentní listy)

Žádné komentáře:

Okomentovat