"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

čtvrtek 9. února 2012

V sídle Sparty nalezena mrtvola místopředsedy Přibyla.

Bývalý ředitel pražských Bohemians 1905 a současný místopředseda představenstva Sparty Praha byl dnes nalezen mrtvý v sídle klubu na Letné. Bylo mu třiatřicet let. Informoval o tom server iDnes.cz, na místě právě zasahuje policie.

Bývalý ředitel vršovického klubu byl po Danielu Křetínském druhým nejmocnějším mužem v pražské Spartě, kam se vrátil po čtyřech letech. Na Letné vykonával dříve funkci tiskového mluvčího, v listopadu loňského roku však přišel do úzkého vedení vedoucího týmu Gambrinus ligy. Spolu s Přibylem začal klub budovat nové sportovní vedení v čele s generálním sportovním manažerem Jaroslavem Hřebíkem.

Lukáš Přibyl byl dlouholetým sportovním redaktorem České televize. Poté přešel do vedení pražských Bohemians 1905. Ještě minulý rok zastupoval sportovce jako manažer ve firmě Sport Invest. Do Sparty se vrátil v listopadu loňského roku.

Tento týden ve středu zrušil Obvodní soud pro Prahu 10 Přibylovi podmíněný trest kvůli sporům v Bohemians. Bývalý šéf Bohemky čelil obvinění z poškozování věřitele, což od začátku odmítal.
Podle obžaloby převedl Přibyl bez souhlasu správce konkurzní podstaty práva ke třem hráčům, která byla zapsána v konkurzní podstatě společnosti FC Bohemians Praha. Peníze z přestupů podle spisu nevložil do konkurzní podstaty, ale použil na chod klubu. Obvodní soud ve středu rozhodl, že se bude kauzu opět zabývat. (Zdroj: http://www.ceskatelevize.cz)

Žádné komentáře:

Okomentovat