"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

pondělí 28. ledna 2013

Levicový puč přijde do dvou let?

Letošní volba prezidenta ukázala, že kořistnická povaha českého  obyvatelstva se po staletí nemění, mění se jen vůdcové, kteří manipulují davem.  Národ svou podstatou však tíhne k materializmu a nacionalizmu. Průměrného obyvatele České republiky je možné charakterizovat jako polovzdělaného marxistu nenávidějícího jakoukoli odlišnost a toužícího po moci a majetku.

Na neznalost českého polokomunistického prostředí doplatil Schwarzenberg, protože nepochopil, že v českých zemích mělo, má a dlouho budou agresivita, násilí, chrapounství a kořist mít přednost před slušností, právem a mezinárodními zvyklostmi.

Venkov opět rozhodl o tom, že na Hrad usedne další marxista. Připomíná to rok 1946, kdy venkov rozhodl o vítězství opilce Gottwalda a jeho party řvounů a násilníků.  Gottwaldovi v roce 1946 stačilo darovat luze majetek šlechty a vyhnaného sudetského obyvatelstva, Zemanovi stačilo pohrozit, že při volbě Schwarzenberga luza o tento majetek může přijít.

Po Gottwaldově vítězství v roce 1946 byly ostatní strany (povolené) postaveny do role pozorovatelů. Parlament byl zablokován. Co nechtěli komunisti, to nikdo neprosadil. Takže únor 1948 byl přirozeným vyvrcholením tužeb většiny obyvatelstva.

Ani v současnosti podle veřejného mínění možnost levicového puče není vyloučena. Do ulic samozřejmě nevyrazí ozbrojení dělníci, stačí ovšem, když v příštích volbách marxisti dostanou nadpoloviční většinu. Potom nemusí trvat dlouho, aby pro práci v úřadě byla základní podmínkou legitimace příslušné strany a bezvýhradná loajalita. K dosažení volebního vítězství je mít v rukávu trumfy jako imperialistické nebezpečí, sudetští revanšisti, obnovení církevní moci, snaha šlechty obnovit robotu atd. Primitiv, který se chytí i na mnohem menší lež, samozřejmě uvěří. Může pomoci i Zemanův zákon: Kdo nebude volit marxisty, zaplatí pokutu. (Jiří Krž, 28.1.2013)

Žádné komentáře:

Okomentovat