"Skuteční zemědělci

"Zemědělství je člověkem řízený vztah mezi rostlinou a zvířetem."

sobota 8. prosince 2012

Pozor na bývalé komunisty Zemana, Dlouhého a Fischera.


Pro nemalou část české společnosti komunisté zastávají roli bláznů  – většinou ti současní, někdy i ti, kteří mají předlistopadovou komunistickou minulost. Společnost není si úplně jistá, že není taky tak trochu bláznivá ona sama (má přece svou minulost), proto potřebuje potvrzení, že 23 let nespala a na komunisty nezapomněla.

 Ve skutečnosti lidé na komunisty zapomněli. Nevyhnili, jak se krátce po listopadu předpokládalo. Možná že zkazka o přirozeném zániku komunistické strany vyšla právě z řad právě komunistů, aby byli uchráněni před tresty a zákazy. A po 20 letech se komunisté začali osmělovat a pomaloučku polehoučku, nejdříve na venkově, vylézat z děr, až před krajskými volbami byli vidět všude a voliči, zmatení a rozčilení korupčními skandály, dali komunistům své hlasy.

Plakát ukazuje symboly – být komunistou je jako být černochem nebo narodit se jako žid (zůstanete jím až nadosmrti). Všichni komunisté jsou (přednormalizační členství Miloše Zemana se rovná normalizačnímu členství Jana Fischera a Vladimíra Dlouhého), kdo jednou byl v komunistické straně, měl by se vzdát veřejných funkcí. Všichni komunisté mají zakódovanou touhu navrátit se k neomezené moci před rokem 1989, spojit s Ruskem a obdivovat matrjošky. (Jiří Krž, 8.12.2012)Žádné komentáře:

Okomentovat